MÖBLER / Skåp & hyllor / Garderobsskåp 5348106
nr 534 8106
Garderobsskåp
1920-tal, bonad björk, längd: 73, djup: 47, höjd: 190 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 augusti 2008
kl 16:57:54
100 kr
200 kr
200 kr